Komentowana treść: WinAROS - nowa wersja
[#1] Re: WinAROS - nowa wersja
dodatkowo w tym archiwum w pliku MyData.iso mamy RKRM Libraries w pdf gotowe do drukowania :D
[#2] Re: WinAROS - nowa wersja

@rzookol, post #1

Jakaś lipa.. bo mnie się nie udaje całego pliku zassać.. 38MB i stop... Możesz gdzieś ten rar wystawić ?
[#3] Re: WinAROS - nowa wersja
NIe tylko tobie nie udaje sie sciagnac calego pliku :(
[#4] Re: WinAROS - nowa wersja

@MaaG^dA, post #2

Ja tez mam problem . Czy ktos moze wskazac jakis prawidlowy link?? Mirror??
[#5] Re: WinAROS - nowa wersja

@JaCoP, post #4

Nie - archiwum jest uszkodzone. Autor już o tym wie. Wkrótce pojawi się poprawiona wersja.
[#6] Re: WinAROS - nowa wersja

@JaCoP, post #4

[#7] Re: WinAROS - nowa wersja

@piter144, post #6

Mały of topic ;)

compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar

Alexa Toolbar ... AFAIK Alexa to niezły trojanik. Piter144 nie masz zainstalowanych paru robaczków u siebie ;)
[#8] Re: WinAROS - nowa wersja

@Olo, post #7

Polecamy Piterowi Firefoxa!
[#9] Re: WinAROS - nowa wersja

@piter144, post #6

A za linka THX!
[#10] Re: WinAROS - nowa wersja

@Olo, post #7

Nie ma obawy,wszystko pod kontrolą :)."Fizycznie" alexy nie mam zainstalowanej.To tylko wpis w rejestrze dzięki któremu można ominąć zajęte sloty na megaupload.com.
[#11] Re: WinAROS - nowa wersja

@Olo, post #7

Jeśli używa amiGG to z pewnością ;)
[#12] Re: WinAROS - nowa wersja

@piter144, post #10

Sprytnie!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem